Kongre Hizmetleri


Sizler için Verdiğimiz Kongre Organizasyon Destekleri

Operasyon Hazırlıkları & Proje Destek


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz toplantı organizasyonları için partneriniz olarak genç, dinamik ve güler yüzlü ekibimizle her zaman yanınızdayız.

Sizlere bu bölgelerdeki organizasyonlarınız sırasında hazırlık aşamasından sonuna kadar operasyonel anlamda her türlü hizmette destek vermekten mutluluk duyarız.

Planlama ve bütçe çalışması yapılması; gerekli ihtiyaçların belirlenmesi; uygun programların hazırlanması gibi hizmetleri sizin adınıza veya sizlerle birlikte hazırlar ve operasyon süresince destek oluruz.

Part-time Personel Temini


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızın özelliklerine en uygun personeli istediğiniz günlerde sizin için seçip, oluşturulan ekibe organizasyondan önce gerekli bilgileri aktarır ve organizasyon ile ilgili düzenli eğitim toplantıları yaparak personelin bilgi ve motivasyon açısından hazır hale gelmelerini sağlıyoruz.

Part-time personelimiz güler yüzü, misafirleriniz ile birebir ilgilenmeleri, tecrübeleri ve sorumluluk bilinci ile mutlak fark yaratır, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşır. Ayrıca organizasyonlarınızda çalışacak tüm personelin SGK işlemleri tarafımızdan yapılacak olup kullandığınız personel için fatura düzenlenecektir.

Ses Sistemleri


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknik ekipmanları bölgesel olarak kiralama hizmeti sunarak firmanızı ciddi bir nakliye, yol ve konaklama masrafından kurtarır.

Toplantılarınızda, galalarınızda, kokteyllerinizde, konserlerinizde veya ses sistemine gerek duyulacak her organizasyonda ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte ses sistemini sizin için gelip kuruyor ve hatasız bir organizasyon geçmesi için gereken tüm çalışmaları sizin adınıza yapıyoruz.

Projeksiyon Sistemleri


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz barkovizyon, led ekran, plazma ekran, balon ekran ve fog screen gibi farklı çözümlerle projeksiyon sistemleri kurarak etkili bir organizasyon gerçekleşmesi için çalışıyoruz.

Işık Sistemleri


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz kongre ve her türlü toplantılarınızda, gala, kokteyl ve konserlerinizde sahne ve ortamın ışıklandırılmasında size uygun çözümler sunarak renkli bir organizasyon geçirmenizi hedeflemekteyiz.

Bilgisayar & Network Sistemleri


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız toplantı, kayıt, info alanlarında kullanabileceğiniz; bilgisayar & tablet ve network sistemleri kurar, talep etmeniz halinde gerekli teknik personeli sağlayarak sistemlerin bizzat yönetilmesini sağlayabilir.

Diğer Teknik Ekipmanları


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz kongre ve her türlü toplantılarınızda açık veya kapalı alan için jeneratör kiralama, fotokopi makinesi, yazıcı, laptop gibi ofis malzemeleri kiralama hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Toplantı ve diğer organizasyonlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz podyum, sahne, dans pisti gibi taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Süsleme & Dekorasyon


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz kongre ve her türlü toplantılarınızda kapalı veya açık alanda gerçekleştireceğiniz Gala & Kokteyl gibi organizasyonlarınızda farklı seçenekler ile masa & sandalye süslemesi yapabiliriz.

Sahne Dekorasyonu


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz toplantı, lansman, konser, gala ve kongreleriniz için istenilen boyut ve özelliklerle sahne hazırlatarak organizasyonunuzu bir şova dönüştürebilirsiniz.

Stand, Karşılama Deski & Yönlendirme


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda Karşılama deski ve backdrop, info desk, yönlendirme bordları dernek ve firma standlarınız için yerel çözümler sunarak maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Baskı Malzemeleri


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü promosyon malzemesi basımı, organizasyonlarınız sırasında kullanacağınız çanta, yaka kartı, toplantı kitapçığı, kongre gazetesi, broşür, program kitapçığı gibi baskı malzemeleri ve toplantı, gala sırasında kullanılacak plaket, kupa, masa bayrağı, kırlangıç bayrak gibi malzemelerin basımını yapabiliriz.

Tur ve Rehberlik Hizmeti


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız sırasında ihtiyaç duyacağınız tur programları ve rehberlik hizmetine kolayca ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Restaurant Temini ve Catering Hizmeti


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız sırasında toplantının kişi sayısına uygun yöresel restaurantları en uygun fiyat ve koşullarda temin ediyoruz. Yemek menülerinizi hazırlıyoruz. Ayrıca yasal izinleri alarak bölgedeki özel mekanda kaliteli personel ve yiyecek içecek hizmetimizle daima yanınızdayız.

Konser Organizasyonu


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız sırasında grubunuzun yaş, sosyo-ekonomik durumu, meslek gibi değişken kriterleri de göz önüne alarak grubunuza hitap edebilecek bir müzik ziyafeti sunabilirsiniz.

Misafirleriniz için Hediye Temini


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz kongre ve toplantılara katılacak misafirleriniz için yöresel hediye temini paketlenmesi ve dağıtılmasını sağlıyoruz.

Workshop ve Aktiviteler Hazırlanması


Hatay, Antakya, Gaziantep, Adana ve Mersin bölgesinde gerçekleştireceğiniz kongre ve toplantılara katılacak misafirleriniz için özel workshoplar hazırlıyoruz.

Bunların başlıcaları;

  • Antakya Mozaik Workshop (1 saat)
  • Antakya Defne Sabunu
  • Antakya Künefe Workshop
  • Gaziantep Cam Workshop