Rehber ve Tur Hizmetleri


Sizler için Verdiğimiz Rehber & Tur Hizmetleri

Yurtiçi Kültür Turları


Genel satış acentasi olduğumuz Jolly Turun Hatay, Mersin, Gaziantep, Adana, Kahramanmaraş kalkışlı tüm turlarını telefon ile veya ofisimize uğrayarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hatay,Adana,Mersin, Kahramanmaraş kalkışlı Ekonomik Kültür Turları

Farklı yerler keşfetmek, Türkiye'deki görülmesi gereken yerleri gezmek ve kültürel değerlerini tanımak, yöresel lezzetlerin tadına bakmak, doğal güzellikleri fark etmek, muhteşem fotoğraflar çekmek, yeşil ve mavi ile iç içe olmak ve içinizdeki gezginin peşinde yeni maceralara yelken açmak istiyorsanız STOA Travel ile benzersiz kültür turları ile şimdi yolculuğa çıkma vakti. Kültür turları ile eğlenceyi, tarihi, sanatı, gurme lezzetleri bir arada bulacak, yeni arkadaşlıklar kuracak ve birbirinden farklı kültürler keşfedeceksiniz. Yaşadığınız yeri daha yakından tanımak, binlerce yıllık geçmişe günümüzde tanık olabilmek, toplumsal özelliklerin farkına varmak, antik kentleri ve ören yerleri ziyaret etmek, müzeleri dolaşmak ve daha nice kültür dolu aktiviteyi yapmak size kendinizi bir kaşif gibi hissettirecek. Ekonomik fiyatlara sahip kültür turları, detaylı tur programları ve deneyimli rehberler aracılığı ile ayrıcalıklı bir tatil yapmanıza da imkan sağlıyor.Güneyinden kuzeyine, doğusundan batısına kadar her bölgesinde ayrı bir tarih yatan ülkemizi keşfetmenin pratik ve avantajlı yolu kültür gezileri oluyor. Bazen günübirlik kültür turları bazen de hafta sonu kültür turları ya da daha uzun süren yolculuklar ile bölgeye hakim rehberler aracılığı ile unutulmaz bir tatil yapacaksınız. Böylece hem istediğiniz seyahati planlayacak hem de bütçe dostu bir tatil yapma imkanı bulacaksınız. Şehir hayatının yorgunluğunu üzerinizden atıp yenilenip dinlenmeye ihtiyacınız varsa ya da vakit bulduğunuz her anı yeni yerleri görmeye ayırıyorsanız bir kültür turu ile yola çıkmak tam size göre. O halde, Anadolu'nun şehirlerini ve tarihi duraklarını keşfedeceğiniz kültür turları ile yola çıkmaya hazır mısınız?

Hatay,Adana,Mersin, Kahramanmaraş kalkışlı Kültür Turları Fiyatları

Yurt içi kültür turları birden çok benzersiz noktayı gezi rotası içerisine alıyor ve Türkiye'nin özel duraklarını keşfetmeye davet ediyor. Gidilen bölgeye ve tur kapsamına göre kapsamı genişleyen kültür turu, farklı medeniyetleri tanımanıza ve yaşadığınız yeri daha iyi anlamanıza olanak sağlıyor. Siz ister GAP turları ile Anadolu'nun kadim kentlerini keşfedin, ister Ege'nin saklı köylerine doğru yolculuk yapın ya da Akdeniz'in kral mezarlarının izini sürün. 7 bölgede birbirinden farklı gezi durakları ile hayalini kurduğunuz keşif gezisini yapmakta özgürsünüz. Kültür turlarının fiyatları tüm bu seçeneklere bağlı olup belli başlı kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Sömestir ve yılbaşı gibi özel dönemlerde yoğunluk yaşayan kültür turları hafta sonları ve günübirlik seçenekleri ile de oldukça talep görmektedir. Günübirlik ya da konaklamalı olarak tercih edebileceğiniz kültür turlarının fiyatları seçilen gün sayısına göre de değişmektedir. İndirimli, kampanya dönemleri ile uygun fiyatlara sahip kültür turları Stoa Travel'nin size özel avantajlı fırsatlarıyla oldukça uygun fiyatlara yapılabilmektedir.

Hatay,Adana,Mersin, Kahramanmaraş kalkışlı Hangi Kültür Turuna Katılmalıyım ?

Keşfetmeyi seviyor, yeni yerler görmeden duramıyor ama hangi kültür turuna katılsam diye mi düşünüyorsunuz? Aslında tüm kültür turları birbirinden güzel rotalara sahiptir ve her biri benzersiz keşiflere yelken açmanıza olanak tanır. Türkiye'nin farklı bölgelerine yapacağınız seyahatler size yeni vizyon katarken içinizdeki kaşifi ortaya çıkartmanıza da olanak tanır. Kendi planını oluşturmaya başlayan Stoa Travel gezginleri için bütçeye ve zamana uygun bir çok kültür turu mevcuttur. Eğer tam zamanlı bir çalışansanız ve fazla izniniz yoksa o zaman günübirlik kültür turları ya da hafta sonu kültür turları tam size göredir. Bu turlar arasında Kapadokya turları da yer almaktadır Uludağ turları da... Eğer seyahate daha çok zaman ayırabiliyorsanız baştan başa GAP turları ya da Karadeniz turları ile Türkiye'nin birçok şehrine yolculuk edebilirsiniz. STOA Travel'nin yurt içi turları arasında yer alan kültür rotaları hemen her zevke hitap etmektedir. Siz sadece nereyi görmek istediğinize karar verin.

Hatay,Adana,Mersin, Kahramanmaraş kalkışlı Günübirlik Kültür Turları

Çalışanlar, gününü keşfetmeye ayıranlar, gezginler, gezmeye bayılanlar, ekonomik tatil isteyenler için günübirlik turlar ideal bir moladır. Günübirlik turlar ile Şile, Abant, Maşukiye, Polonezköy, Cumalıkızık, Sapanca, Edirne, Yedigöller gibi birbirinden güzel yerlere gidebilir, bir günü dolu dolu geçirebilirsiniz. Kışa denk gelen dönemler de ise Kartepe turları ya da Uludağ turları ile günübirlik kayak ve kış keyfi yapabilirsiniz. Doğa ile iç içe olabileceğiniz, hayatın stresinden kurtulabileceğiniz kısa bir mola için kültür gezileri size nefes almak için bir fırsat sunacaktır.

Hatay,Adana,Mersin, Kahramanmaraş kalkışlı Hafta Sonu Kültür Turları

Günübirlik turlar kadar hafta sonu kültür turları da yoğun talep görmektedir. Hafta sonu turları ile birbirinden güzel keşif rotalarının izini sürebilir ve bir hafta sonunu dolu dolu geçirebilirsiniz. Eğlence, yemek, sanat, tarih ve kültür ile bezeli hafta sonu kültür turları Ege'den Akdeniz'e, Karadeniz'den Güneydoğu Anadolu'ya uzanan yeni hikayeler yazmanız için ayrıcalıklı bir tatil planı oluşturmanızı sağlar. Hafta sonu fırsatını değerlendirerek rotanızı peri bacaları ile ünlü masalsı Kapadokya'ya çevirebilir, Ege'nin köylerini keşfedebilir, Akdeniz'in koylarında yelken açabilir, butik Karadeniz ya da butik Mardin turları ile yolculuk yapabilirsiniz. Hatta bir hafta sonuna Doğu Ekspresi turları ile Kars'a tren ile yolculuğunu da sığdırabilirsiniz. Apayrı güzelliklere sahip turlar, İstanbul çıkışlı ya da Ankara, İzmir gibi farklı illerden yapılan turlar olarak da organize edilebilir. Hafta sonu turları, çıkış yapılacak şehre yakın bölgelere yapılmaktadır. Doğal güzellikleri keşfedebileceğiniz hafta sonu turları ile strese, monotonluğa elveda diyeceksiniz. Üstelik Stoa Travel'nin kampanyalı ve fırsatlı kültür turu seçenekleri ile hem erken rezervasyon yaparak uygun fiyatları yakalayabilir hem de farklı turlar ile seçiminizi farklı turlar ile birleştirebilirsiniz. Resmi tatil günlerinizi değerlendirerek izinlerinizi bir kültür yolculuğuna çevirebilirsiniz. Likya turu, Kazdağları turu, Assos-Çanakkale-Bozcaada turları her mevsim tatil imkanı sağlarken, kayak turları ya da festival turları ile dönemsel gezi planlarınızı yapabilirsiniz. Stoa Travel ile ayrıcalıklı kültür gezileri yapmaya hazırsanız, yola çıkıyoruz.

Yurtdışı Turlar


Genel satış acentasi olduğumuz Jolly Turun Hatay, Mersin, Gaziantep, Adana, İstanbul kalkışlı tüm yurtdışı turlarını telefon ile veya ofisimize uğrayarak kolaylıkla yapabilirsiniz. İçinde yaşadığımız dünyanın her noktasını keşfetmeye çalışmak, farklı ülkelerin kültürlerini öğrenmek, maceralara atılmak, farklı ülkelerde yeni insanlarla tanışmak, hikayeler biriktirmek, dünya tarihini ve mimarisini tanımak harekete geçmeden yapılabilecekler listesine dahil değil.. Bu bahsetmiş olduğumuz deneyimleri yola çıkmadan öğrenmek gerçekten çok zor. Yola çıkmanın da zorlukları var dediğinizi duyuyor gibiyiz. Stoa Travel düzenlediği yurt dışı turları ile bu zorlukları ortadan kaldırıyor. Özenle düzenlenmiş yurt dışı turları düzenleyen Stoa Travel, uzman rehberler eşliğinde size üstün hizmeti vermeyi amaçlıyor. Anlaşmalı oteller ve ulaşım araçları kullanıldığı için bütçe dostu olan bu turlarda hiçbir sorunla uğraşmadan tatilinize odaklanıp geçirdiğiniz zamanın keyfini alacaksınız.

Stoa Travel Vizesiz 2022 Yurt Dışı Turu Fırsatları

Çoğu kişi yurt dışı gezilerinin masraflı olduğunu düşünür ve tam olarak öyle olmasa da bu düşüncenin haklılık payı da vardır. Kafalardaki soru işaretleri ile yurt dışı gezisi hayallerinden vazgeçen tatil severler bu soru işaretlerini Stoa Travel ile gideriyor. Vizesiz yurt dışı turları ile Stoa Travel, dünyaya açılmanın uygun yollarını sizlerle buluşturuyor. Her sene Stoa Travel vizesiz yurt dışı tur fırsatları ve kampanyaları düzenliyor. Bu düzenlemeler yapılırken sene içinde turlara katılan tatilcilerin geri bildirimi ile nasıl daha iyi hizmet verebiliriz sorusunun peşine düşülüyor. Böylece dönemlik olarak Ramazan Bayramı Vizesiz yurt dışı Turları, Kurban Bayramı Vizesiz Yurt Dışı Turları, Sömetir Tatili Vizesiz Yurt Dışı Turları, Yılbaşı Vizesiz Yurt Dışı Turları, Vizesiz Balayı Turları düzenliyor. Bağlantılara tıklayarak ayrıntılı bilgilere ulaşabilir rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yurt Dışına Stoa Travel ile Gitmenin Avantajları

Stoa Travel ile yurt dışına gitmenin en önemli avantajlarının başında yıllardır profesyonel ekipler aracılığı ile turların düzenlemesi. Aslında satın aldığınız tur bir nevi ekibin deneyimi aslında. Bu ekipler bu turları defalarca düzenlediği için tecrübe her zaman avantaj olarak önünüze gelmektedir. Herhangi bir sorununuz olduğu durumda güvenli ellerde olduğunuzu bilmenin hissi her zaman güzeldir. Ayrıca Stoa Travel ile anlaşmalı oteller ve ulaşım işletmeleri kullanıldığı konaklama ve yol masraflarınız bütçenizi zorlamayacaktır. Turun düzenlendiği bölgeye göre, uzman rehberler seçilerek tur boyunca herhangi bir sorunuz olursa cevabını alabileceğiniz bir kişi olacak.

Resmi Tatillerde Yurt Dışı Turlarıyla Tatilin Keyfini Çıkarın

Stoa Travel resmi tatillerde kampanyalı yurt dışı turları düzenleyerek muhteşem bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Resmi tatiller için düzenlenen yurt dışı turlarına kaydolduktan sonra yapmanız gereken tek şey valizini hazırlamak ve gezinizin hayallerine dalmak. Kafanızda hiçbir soru işareti olmadan dilediğiniz ülkeyi bilen iyi ve deneyimli rehberler eşliğinde gezebilecek kültürünü, mimarisini, doğal güzelliklerini öğrenebileceksiniz.

Her Şey Dahil Yurt Dışı Turları

Her şey dahil yurt dışı turları sadece eğlenmek ve tatilin keyfini sonuna kadar çıkarmak isteyenlerin tercih ettiği turlar arasında yer alıyor. Her şey dahil vizesiz turlarda yapmanız gereken tek şey valizini hazırlayıp pasaportunuzu yanınıza almak. Geri kalan her şeyi Stoa Travel sizin yerinize hallediyor. Ulaşım araçlarının düzenlemesinden bilet satın alımına, günlük yemek ve içecek ihtiyaçlarınıza, konaklama ihtiyacınıza, tur içinde düzenlenen gezilerin organizasyonuna ve ihtiyaç teminine kadar her şey sizin için düzenleniyor. Böylece tamamen gezinize odaklanarak geçirdiğiniz zamanın tadını iyi bir şekilde alabiliyorsunuz.

Avrupa Turu Fırsatları

Bütçe dostu yurt dışı turları arasında ilk tercih edilen bölgelerden olan Avrupa, gerek Türkiye’ye yakın konumda olması gerekse çok önemli yerlere ev sahipliği yapması sebebiyle tatilcilerin favori yerleri arasında. Avantajlı ve uygun vizesiz turlar Ukrayna gibi bazı Avrupa ülkelerine yapılıyor. Ucuzluğu, gece hayatı ve tarihi yapılarıyla ünlü ülke, vizesiz olarak 90 gün boyunca gezginlere açık. Ayrıca İtalya Turları, Orta Avrupa Turları, Fransa Turları gibi özel turlar da uygun fırsatlarla Stoa Travel’de. Bu muazzam bölgelerde mimariye, muhteşem lezzetlere, sanata ve maceraya doyacaksınız.

Yurt Dışı Balayı Turları ile Romantik Tatil Fırsatı

Balayını en güzel şekilde değerlendirmek isteyen çiftler, vizesiz balayı turları ile hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Vize ve evrak işleriyle uğraşmadan uygun bir şekilde balayı tatilini yurt dışında geçirmek isteyen çiftler Bangkok, Pattaya, Phuket, Maldivler gibi adeta balayı için yaratılmış muhteşem yerler ile harika bir balayı tatili geçiriyor. Bizim sizin için özel olarak tavsiye edeceğimiz balayı turları arasında ilk olarak İtalya Turları ve Fransa Turları geliyor. En çok tercih edilen balayı turları arasında yer almalarının yanı sıra burada sevdiğiniz insanla beraber Paris ve Venedik gibi muazzam şehirlerle birleşince unutamayacağınız anılar kendiliğinden oluşuyor.

Erken Rezervasyon Avantajlarını Ve Son Dakika İmkanlarını Kaçırmayın

Stoa Travel yurt dışı turları erken rezervasyon fırsatları sunuyor. Sezon başlamadan önce yapılan erken rezervasyonlarda, yani tur için ilk kaydolan tatilcilere uygun fiyat avantajı sunuluyor. Bildiğiniz gibi sezon başladıktan sonra yoğunluktan dolayı fiyatlarda artıyor. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için Stoa Travel’i takipte kalın.

Vizesiz Yurt Dışı Turları

Sadece sırt çantanızı alarak kolaylıkla gezebileceğiniz muhteşem ülkeler var. Birçok farklı kıtada birbirinden farklı güzelliklere sahip ülkelere sadece pasaportunuzla seyahat etmeniz mümkün. Vizesiz gezebileceğiniz ülkeler hem bütçenizi zorlamayacak hem de eğlenceli maceralara atılacaksınız. Emin olun gezdiğiniz her ülke sizi bir nebze de olsun değiştirecektir. Stoa Travel vizesiz yurt dışı turları, Türkiye Cumhuriyeti ile anlaşmalı ülkeler ile vatandaşlarımızdan vize istemeyen ülkeleri kapsıyor. Bu sevilen ülkeler ve şehirler arasında Bangkok, Fas, Seyşeller, Singapur, Maldivler, Pattaya, Phuket, Güney Amerika ve Güney Afrika, Makedonya, Saraybosna, Arnavutluk, Kosova var. Mesafenin uzaklığına göre ulaşım masrafları arttığı için vizesiz yurt dışı turlarının fiyatları da ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor.

Yılbaşı Tatilinizi Yurt Dışında Geçirin

Yılbaşı tatilini yurt dışında geçirmek isteyenler Stoa Travel’de buluşuyor. Muhteşem bir yurt dışı turu deneyimi sunan Stoa Travel Tur 40’tan fazla gezi seçeneği ile hayalinizdeki tatili bir tık uzağınıza getiriyor. Dünyanın her bölgesini görebileceğiniz şekilde düzenlenmiş turlar her bütçeye uygun şekilde tasarlandı. Amerika Kıtalarından, Asya ve Afrika Kıtasına kadar merak ettiğiniz her bölgeyi yılbaşı yurt dışı fırsatlarından yararlanarak görebilirsiniz. 200 Euro altından 500 Euro üzerine kadar fiyat çeşitliliği olan turlar 2 geceden 5 gece üzerine kadar konaklama fırsatı sunuyor. Üstelik yılbaşı tatilini yurt dışında geçirmek isteyen tatilcilere 22 adet vizesiz turlar da düzenlendi. Bu turlarda vize işlemleriyle uğraşmadan yurt dışında rahatça gezebilirsiniz.

Yurt Dışına Turlarla Gitmenin Avantajları

İlk olarak en önemli avantajlardan bir tanesi turun uzman ekipler tarafından düzenlenmesi. Turlar yeni bir şehre gittiğinizde o şehirde ne yapılır, gezilecek ve görülecek yerler neler, nerede ne yenir, o şehrin nesi meşhur gibi tüm detayları önden araştırıp size hepsini bir paket halinde sunuyor. İkinci nokta ise ulaşım, turlar anlaşmalı ulaşım araçları ile hareket ettiği için daha uygun hale geliyor. Ulaşım turla sağlandığı için sizde rahatça yiyecek ve içeceklerinize odaklanabiliyorsunuz. Ulaşım ile ilgili bir problem çıktığında tur çalışanları sorunu çözerken siz keyfinize bakıyorsunuz. Üçüncü avantaj ise size rehberin eşlik etmesi. Normalde zor öğrenebileceğiniz bilgileri yanınızdaki rehberden saniyeler içinde öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca yabancı diliniz olamasa bile gerekli bilgileri rahatlıkla edinebiliyorsunuz. Dördüncü olarak gerçekten tek başınıza alamayacağınız fiyatları tur aracılığı ile alabiliyorsunuz. Konaklamadan, ulaşıma, tur eşliğinde restoranlarda yediğiniz yemeklere kadar her şey daha uyguna geliyor.

Pasaport İşlemleri Nasıl Yapılır?

İlk başta yapmanız gereken pasaport başvurusu için randevu almanız gerekmekte. Randevu işlemini gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken randevu gününe kadar evraklarınızı hazır etmeniz. Gerekli evraklar ise nüfus cüzdanının aslı, 2 adet biyometrik fotoğraf, Pasaport Harcı ve Pasaport Bedeli Dekontları, reşit olmayanlar veya engelli olanlar için muvafakatname gerekiyor. Bu belgeleri sağladıktan sonra pasaportunuz adresinize 5 ila 10 gün içerisinde ulaştırılıyor.

Yurt Dışına Çıkarken Yanımızda Bulunması Gerekenler Nelerdir?

Pasaportunuz, vize belgeleriniz, tur faturanız, biletiniz, tur evraklarınızın, biletleriniz, yanında olması gerekiyor. Katılacağınız tur hakkında kesinlikle ek olarak belge isteniyor mu diye sormanızda her zaman fayda vardır.

Sadece Hafta Sonu Tatile Gidebilenler İçin Yurt Dışı Turları Nelerdir?

Sadece hafta sonu tatili olanlar için verilebilecek en güzel tavsiye vaktinizin yolda boşa gitmemesi için Türkiye’ye yakın yerlere seyahat etmeniz. Balkan Turları ve Doğu Avrupa Turları sadece hafta sonu tatili olanlar için vizesiz yurt dışı turları arasında en mantıklıları olabilir. 1 gece konaklama seçeneğini kullanarak 2 gün boyunca yurt dışı tatil keyfini çıkarabilirsiniz.

Vizesiz Yurt Dışı Turu için Pasaport Gerekli mi?

Vize istemeyen ülkelerde pasaportunuzun olması gerekli. Sadece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne, Ukrayna’ya ve Gürcistan’a pasaportsuz olarak giriş yapabiliyorsunuz. Geri kalan vize istemeyen ülkelere giriş için pasaport şartı var.

Pasaport Yenileme İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Pasaport yenileme işlemleri oldukça hızlı süren işlemler arasında. Randevunuzu alıp gittiğiniz takdirde pasaport yenileme işlemleri 10 dakika civarı sürüyor. Yenilenen pasaportunuzun adresinizi yollanma süresi 5 ila 10 gün arasında değişiyor.

Vize İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Vize işlemleri başvuru yapmış olduğunuz ülkenin vize işlemlerine göre farklılık gösterir. Genel olarak seyahat etmeden 15 gün önce vize başvurusu yapmanız sizin için daha garanti olacaktır. Vize işleminiz tamamlandıktan sonra ortalama 5 gün içerisinde onay alıp almadığınız belli olur ve belgelerinize ulaşabilirsiniz.

Satın Aldığım Turun İptal Edilme Durumu Var mı?

Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Stoa Travel Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Stoa Travel Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Satın Aldığım Turu Başka Bir Tur ile Değiştirebilir miyim?

Satın aldığınız turu hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar değiştirme hakkına sahipsiniz. Eğer diğer seçmiş olduğunuz turun da hareket tarihi birbirine yakınsa müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek işleminiz hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Yurt Dışı turuna katılmak için en popüler aylar/mevsimler hangileridir?

Tatil denilince eskiden aklımıza hep yaz ayları gelirdi. Ulaşım imkanları ve kış turizmi popülerleştikçe durum gittikçe değişmeye başladı. Her mevsim tatil yapılabilir ve her yere gidilebilir ama dikkat edilmesi gereken bazı konular var. Kış aylarında popüler olan ülkeler arasında Uzakdoğu, Dubai ya da Maldivler, Kayak tatilini yurt dışında geçirmek istiyorsanız Bansko, Avrupa Ülkeleri, Yaz aylarında Rusya, Yunan adaları, İsveç, Tanzanya, Brezilya, Kanada, bahar aylarında ise Afrika Ülkeleri, Meksika, Fas, Filipinler, Amerika, Uzakdoğu ülkeleri var.

Yurt Dışı Turu Nasıl Yapılır?

Dünyanın hemen hemen her noktasına Stoa Travel Yurt Dışı Turları ile gitmeniz ve keyifli vakit geçirmeniz hem çok ekonomik hem de zahmetsiz. Gitmek istediğiniz yere karar verdikten sonra yapmanız gereken tek şey sizin için avantajlı Stoa Travel Turlarından birine katılmanız. Ulaşım, konaklama, yemek, rehber hizmeti, evrak işlemleri gibi birçok prosedür sizin için özenle çalışan uzman ekipler tarafından düzenleniyor. Bu düzenlenen turların içeriklerini inceleyip karar verdikten sonra yapmanız gereken tek şey yerinizi ayırtmak. Seyahat tarihi geldikten sonra koltuğunuza oturarak yapmanız gereken tatilinizi en keyifli şekilde geçirmeyi düşünmek. Geri kalan her şeyi Stoa Travel sizin için halledecektir.

NOT: Burada verilen bilgiler değişiklik gösterebilir ya da güncelliğini yitirebilir. Bu nedenle planlamanızı yaparken ilgili ülkelerin mevzuatlarını kontrol etmeniz ya da Çağrı Merkezimizi arayarak bilgi almanızı öneririz.

Bölgesel Turlar


Gastronomi̇ Turları

Farklı tatlar keşfetmek için yeni yerler keşfetmeye ne dersiniz. Gezdiğiniz bölgeye has yemeklerin tadına bakarken o bölgenin geleneklerini, kültürel değerlerini öğreneceksiniz. Hatay, Gaziantep ve Adana mutfak kültürü, son yıllarda geleneksel tatil kalıplarının dışına çıkmaya çalışan yerli ve yabancı turistlerce kebapları, sulu yemekleri, tatlı ve tuzlu lezzetleriyle ilgi görüyor. Yurt içinden ve dışından çok sayıda tur firmasınca yılın 12 ayında düzenlenen gastronomi turlarında Adana, Hatay ve Gaziantep gibi iller yöresel tatlarıyla öne çıkıyor.

Hatay Gurme Turları

Hataya yapmayı planladığınız gurme turları için hizmetinizdeyiz. Hatayın birbirinden lezzetli yemekleri tepsi kebabı , kağıt kebabı, Tuzda tavuk, oruk, öcce, ekşili libye, kabak boranisi, cevizli biber (muhammara), bakla, humus, peynirli künefe, kabak tatlısı ve taş kadayıf tatlıları damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakacak. Tüm bu lezzetler için hazırsanız hemen bizi arayın Hatay gurme turunuzu hazırlayalım.

Gaziantep Gurme Turları

Gaziantep deyince, akla gelen yemek kokularını hepimiz tahmin edebiliriz. Özellikle tatlı konusunda, dünyaca ünlü detaylarımızın olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz Gaziantep yemekleri, Türk ve dünya mutfakları arasında ayrıcalıklı bir yere sahip. Ali Nazik kebabı, batma kaymak, patlıcan kebabı, lahmacun, ayva kebabı, elma kebabı, nohut dürüm, firik pilavı, simit kebabı, içli köfte, pirpirim aşı, Antep fıstıklı şekerli börek, mahşe, cacıklı Arap köftesi, cartlak kebabı, yağlı köfte, ekşili taraklık tava ve daha niceleri. Ayrıca dünyada ün salan Gaziantep tatlıları baklava, havuç dilimi, şöbiyet, bülbül yuvası, dolama, fıstık ezmesi, kırma kadayıf, burma kadayıf, aşure, zerde, bastık, nişe helvası, küncülü helva, şıllık, kerebiç, kahke lezzetlerin başında geliyor. Tüm bu lezzetler için hazırsanız hemen bizi arayın Adana gurme turunuzu hazırlayalım.

Adana Gurme Turları

Adana taş köprü üzerinde yürümeye ve zengin bir mutfağa sahip Adana’nın yemeklerinden adana kebabı, kesme ya da hamur çorbası, yüzük çorbası, düğün çorbası, sebze yemeklerinden süllüm, mercimekli ıspanak başı, kabak çintmesi, ekşili topalak, sarmısaklı köfte, içli köfte, sakatat dolması, bicibici, karakuş tatlısı, taş kadayıfı ve halka tatlısının tadına bakmaya nedersiniz. Hemen bizi arayın Agana Gurme turunuzu hazırlayalım.

Butik ve Kişiye Özel Turlar


Paket turlardan, gruplardan sıkıldıysanız. Hayalinizdeki seyahati bir tur grubuna bağlı kalmaksızın, beklentileriniz doğrultusunda organize etmek isterseniz ” Kişiye Özel Turlar ” tam size göre! Yapmak istediğiniz seyahati belirleyin, ya da gelin birlikte seçelim. Uzak ya da yakın, kısa ya da uzun olsun, hiç önemi yok. Üstelik dilediğiniz macerayı da ekleyebilirsiniz,ya da yeterliliklerinize göre birlikte seçebiliriz. Seyahat uzmanlarımızın her detayı bir terzi titizliği ile çalışarak hazırladığı kişiye özel turlar ile seyahat etmenin keyfini yaşayın. İsterseniz tek başınıza isterseniz sevdikleriniz, çalışma arkadaşlarınız ya da aileniz ve çocuklarınızla birlikte unutulmaz bir yolculuk yapın. İster Hatay, Mersin, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Adana şehirlerinde istersenizde bu şehirlerden kalkışlı dünyanın her yerinde sizin için planlayalım siz seyahat edin.

Rehberlik ve Seyahat Sigortasi Hizmetleri


Düzenlemiş olduğumuz sizlere özel turlarımızda araç ve belgelerimizin tüm kanuni gereksinimlerini yerine titizlikle yerine getiriyoruz. Ayrıca bölgenin en iyi rehberleri ile çalışıyoruz. Hatay ,Mersin, Gaziantep Şanlıurfa, Mardin, Adana ,Kahramanmaraş şehirlerinde bölgeyi bilen bölgesel rehberlerimizi kullanarak hem fazladan rehber ve şoför konaklaması ödemiyor hem de bölge kültür ve geleneklerine hakim rehberlerimizle daha detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Seyahatleriniz için yurt dışı ve yurt içi seyahat sigortası hizmetlerini sigorta departmanımızdan alabilirsiniz. Gereksinimlerinize uygun size özel sigorta paketinizi hazırlamamız için lütfen satış ekibimizle bağlantı kurmaktan çekinmeyin.